Agnieszka Łuczak

Kim jestem? – Pełnoetatową mamą dwójki dzieci, specjalistą chorób wewnętrznych, pasjonatką medycyny podróży oraz założycielką Centrum Medycznego „Kliomed” w Poznaniu.
Same wiecie, że pogodzenie tylu ról jest prawie niemożliwe, ale jakoś sobie z tym radzimy. To z czym mamy największe trudności to relaks i realizacja pasji, nie mówiąc już o podróżach, które z definicji powinny sprawić nam przyjemność. A gdzie w tym wszystkim jest miejsce na taniec, jogę czy kieliszek prosecco?

Każda z nas doświadczyła logistycznego wyzwania, nazywanego dla niepoznaki „wakacjami z dziećmi”. Sama wypróbowałam już wiele opcji wyjazdów dla mam, ale żaden z nich w pełni nie spełnił moich oczekiwań. Właśnie wtedy narodził się pomysł wakacji marzeń podczas których mama „ładuje akumulatory” w czasie jogi lub rejsu jachtem, a dzieci w tym czasie bawią się pod okiem opiekunek. Eureka!

Brzmi za dobrze? Zapewniam was, moje drogie, że to rzeczywistość. Tak narodził się pomysł MamaSama, czyli zorganizowanych wakacji dla mam z pociechami. Pierwsze turnusy już za nami i wiecie co?
Cypr jest piękny o każdej porze roku!
MamaSama zaprasza na wakacje, prawdziwe wakacje, o których istnieniu wiele z nas zdołało już zapomnieć.

Mama Sama w szczegółach

Relaksujące wakacje z dzieckiem

Nasze wydarzenia to ogromna dawka odpoczynku, rozmów przy świetle księżyca i kieliszku prosecco. Dla odprężenia zabierzemy was na wyprawę łodzią, odwiedzimy lokalny Beach Bar, zjemy kolację w okolicznej restauracji, zwiedzimy wyspę. W tym czasie nasze opiekunki zajmą się waszymi pociechami.

Tutaj odpoczniesz i poczujesz się wyjątkowo!

Tu jesteś mile widziana