Zajęcia dla dzieci

Zajęcia artystyczne

Dla dzieci sztuka jest cudowna – jest szczera, wyzwala emocje, budzi kreatywność. Właśnie dlatego duża część zajęć oparta jest na warsztatach manualnych – malowaniu, rysowaniu, wycinaniu, klejeniu i lepieniu. Zorganizujemy dla twojego dziecka warsztaty z akwareli, konkurs na najpiękniejszy rysunek o tematyce morskiej i spróbujemy za pomocą dłoni i farb odzwierciedlić zachód słońca.

Zajęcia sportowe

Jak wiemy, każde dziecko posiada w sobie takie pokłady energii, o których my dorośli moglibyśmy tylko pomarzyć. Dlatego podczas naszych wyjazdów organizujemy dla nich również zajęcia sportowe – gry drużynowe, takie jak „raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy”, „Ciuciubabka” czy „Kolory łączcie się” – to tylko część sportowych atrakcji jakie gwarantujemy.

Zajęcia edukacyjne

Języki obce nigdy nie są lepiej przyswajalne niż podczas wakacji. Wprowadzamy również godzinę dopasowanych do poziomu dzieci zajęć językowych dziennie. Kto wie jak wielu nowych przyjaciół i jakiego pochodzenia poznają podczas wakacji? Zadbajmy o to, by dzieci ograniczała tylko ich wyobraźnia!

Hej! Mam na imię Weronika

Uwielbiam spędzać czas z najmłodszymi. Swoją przyszłość wiążę z opieką nad dziećmi, dlatego studiuję Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Od lat pracuję jako opiekunka, a okazjonalnie jestem również animatorką na festynach czy imprezach okolicznościowych. Zabawa na powietrzu, malowanie twarzy, czy gry edukacyjne to aktywności, w których się specjalizuję. Ważny jest dla mnie komfort i szczęście podopiecznego. Stawiam na połączenie zabawy z nauką, bo tylko wtedy możemy osiągnąć najlepsze efekty. Komfort i uśmiech na twarzy dziecka jest dla mnie największą nagrodą 🙂

Tu jesteś mile widziana