Zajęcia dla dzieci

Zajęcia artystyczne

Dla dzieci sztuka jest cudowna – jest szczera, wyzwala emocje, budzi kreatywność. Właśnie dlatego duża część zajęć oparta jest na warsztatach manualnych – malowaniu, rysowaniu, wycinaniu, klejeniu i lepieniu. Zorganizujemy dla twojego dziecka warsztaty z akwareli, konkurs na najpiękniejszy rysunek o tematyce morskiej i spróbujemy za pomocą dłoni i farb odzwierciedlić zachód słońca.

Zajęcia sportowe

Jak wiemy, każde dziecko posiada w sobie takie pokłady energii, o których my dorośli moglibyśmy tylko pomarzyć. Dlatego podczas naszych wyjazdów organizujemy dla nich również zajęcia sportowe – gry drużynowe, takie jak „raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy”, „Ciuciubabka” czy „Kolory łączcie się” – to tylko część sportowych atrakcji jakie gwarantujemy.

Zajęcia edukacyjne

Języki obce nigdy nie są lepiej przyswajalne niż podczas wakacji. W sezonie 2022 wprowadzamy również godzinę dopasowanych do poziomu dzieci zajęć językowych dziennie. Kto wie jak wielu nowych przyjaciół i jakiego pochodzenia poznają podczas wakacji? Zadbajmy o to, by dzieci ograniczała tylko ich wyobraźnia.

Hej! Mam na imię Weronika

Uwielbiam spędzać czas z najmłodszymi. Swoją przyszłość wiążę z opieką nad dziećmi, dlatego studiuję Pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Od lat pracuję jako opiekunka, a okazjonalnie jestem również animatorką na festynach czy imprezach okolicznościowych. Zabawa na powietrzu, malowanie twarzy, czy gry edukacyjne to aktywności, w których się specjalizuję. Ważny jest dla mnie komfort i szczęście podopiecznego. Stawiam na połączenie zabawy z nauką, bo tylko wtedy możemy osiągnąć najlepsze efekty. Komfort i uśmiech na twarzy dziecka jest dla mnie największą nagrodą 🙂

Tu jesteś mile widziana