Skip to content

Zajęcia dla mam

MamaSama to wyjazdy przepełnione pasją – do podróży, do sportu i do cennego czasu z dziećmi. Podczas każdego z naszych turnusów znajdziecie tematyczny pakiet zajęć

Joga

Podczas turnusów z serii #BALANS oferujemy wam szereg zajęć dla ciała i ducha. Nasze zajęcia dostosowane są do możliwości i preferencji uczestników każdego z eventów. 

Dlaczego joga? 

Joga przede wszystkim minimalizuje i redukuje negatywne skutki stresu, usprawnia tempo przemiany materii, wyszczupla sylwetkę oraz wzmacnia układ odpornościowy. Joga jest doskonałym sposobem na powrót do formy na każdym etapie życia.

Relaks

Nasze wydarzenia to nie tylko sport. To też ogromna dawka odpoczynku, rozmów przy świetle księżyca i kieliszku prosecco. Dla odprężenia zabierzemy Was na wyprawę łódką, odwiedzimy lokalny Beach Bar, zjemy kolację w okolicznej restauracji i zwiedzimy wyspę.

Zajęcia sportowe

Tabata, zajęcia personalne, HIIT – to tylko część zajęć, które znajdziecie podczas serii #FitCamp. Trenerka zadba o odpowiednią dawkę endorfin i możecie być pewne, że Wam je dostarczy. Zajęcia ruchowe na plaży, na trawie, na basenie, na siłowni. A do tego porządny wycisk wieczorem. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na stopień zaawansowania czy aktualną kondycję. 

Taniec

Dajemy się ponieść praktykom, gdzie elementy bachaty, pracy z biodrami i ciałem są wiodące. Na zajęciach kultywujemy cielesność, budzimy uśpioną energię i skupiamy się na centrum kobiecego ciała czyli biodrach. Bachata najczęściej jest zwieńczeniem naszego dnia.

Tu jesteś mile widziana