Skip to content

Zajęcia dla mam

MamaSama to wyjazdy przepełnione pasją – do podróży, do sportu i do cennego czasu z dziećmi. Podczas każdego z naszych turnusów znajdziecie tematyczny pakiet zajęć

Joga

Podczas turnusów z serii #BALANS oferujemy wam szereg zajęć dla ciała i ducha. Nasze zajęcia dostosowane są do możliwości i preferencji uczestników każdego z eventów. 

Dlaczego joga? 

Joga przede wszystkim minimalizuje i redukuje negatywne skutki stresu, usprawnia tempo przemiany materii, wyszczupla sylwetkę oraz wzmacnia układ odpornościowy. Joga jest doskonałym sposobem na powrót do formy na każdym etapie życia.

Relaks

Nasze wydarzenia to nie tylko sport. To też ogromna dawka odpoczynku, rozmów przy świetle księżyca i kieliszku prosecco. Dla odprężenia zabierzemy Was na wyprawę łódką, odwiedzimy lokalny Beach Bar, zjemy kolację w okolicznej restauracji i zwiedzimy wyspę.

Zajęcia sportowe

Tabata, zajęcia personalne, HIIT – to tylko część zajęć, które znajdziecie podczas serii #FitCamp. Paula Jedlińska z Fit & Eat zadba o odpowiednią dawkę endorfin i możecie być pewne, że Wam je dostarczy. Zajęcia ruchowe na plaży, na trawie, na basenie, na siłowni. A do tego porządny wycisk wieczorem. Każda z Was znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na stopień zaawansowania czy aktualną kondycję. Chciałabyś skorzystać z indywidualnej porady dietetycznej? Paula będzie do dyspozycji i pomoże rozpisać dietę czy plan treningowy w zależności od twoich potrzeb.

Samba

Podczas naszych turnusów spotykamy się też z Martą Mróz-Gonçalves. Razem z nią dajemy się ponieść praktykom, gdzie elementy samby, pracy z biodrami i ciałem są wiodące. Na sambie kultywujemy cielesność, budzimy uśpioną energię i skupiamy się na centrum kobiecego ciała czyli biodrach. Samba najczęściej jest zwieńczeniem naszego dnia.

Tu jesteś mile widziana